7438 BLUE RAIN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7438 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 25 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
Select the slabs:
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
| Block | 7438 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |